Overslaan naar de hoofd content

Makelaar in Utrecht

Dan beginnen we niet automatisch met het verlagen van de vraagprijs. Eerst willen we begrijpen waarom het huis niet verkocht is.

We analyseren opnieuw:

  • de oorspronkelijke vraagprijs;
  • het aantal bezichtigingen;
  • reacties van kijkers;
  • styling en presentatie;
  • fotografie;
  • plattegronden;
  • woningtekst;
  • doelgroep;
  • concurrerend aanbod;
  • de eerdere verkoopstrategie.

Soms blijkt de prijs inderdaad het probleem. Maar misschien begrijpen kopers de indeling niet goed, sluit de presentatie niet aan bij de doelgroep of is een belangrijk verkoopargument onvoldoende zichtbaar.  Soms kun je met een paar kleine ingrepen het huis een flinke upgrade geven. Hierdoor kun je je energielabel verbeteren, zorgen voor extra vierkante meters of juist voor een totaal andere look. Samen kijken we hoe we het huis zo voordelig mogelijk kunnen presenteren.

Wanneer we een huis opnieuw in de markt zetten, willen we daarom dat er daadwerkelijk iets verandert. Alleen dezelfde advertentie opnieuw plaatsen met een andere makelaar levert zelden ineens een totaal ander resultaat op.