Laan van Moskou 107
€ 1.175.000,- k.k.
Object
Key kenmerken
Beschrijving
De woning
Dit huis heeft iets wat je niet vaak tegenkomt in de stad. Het gevoel dat je onderdeel bent van een geheel. Dat je hier samen woont, zonder dat je elkaar in de weg zit. Je kent elkaar, helpt elkaar, leent wat van elkaar en maakt een praatje in de binnentuin. Niet anoniem, maar ook niet op elkaars lip. Beter een goede buur dan een verre vriend is hier wel toepasselijk. En ondertussen wel alle lusten van de stad, zonder de lasten.
Zodra je binnenkomt, valt alles samen. De hoogte van de voorkamer is indrukwekkend. Met bijna vijf meter tot het plafond voelt deze ruimte groots, licht en vrij. De ramen lopen helemaal door tot boven en laten het daglicht op een bijna theatrale manier naar binnen vallen. Dit is zo’n ruimte die je niet hoeft in te richten, die vertelt zelf al een verhaal. Een plek waar je muziek maakt, yoga doet, werkt, speelt of gewoon even zit en naar de lucht kijkt terwijl de kleuren van de dag veranderen.
De woning is tot in detail ontworpen. Warm, luxe en eigentijds, zonder koel of afstandelijk te worden. De maatwerkkeuken is een echte leefkeuken. Kasten tot aan het plafond, mooie materialen en goede inbouwapparatuur die met wifi te bedienen is. Je zet de oven alvast aan onderweg naar huis, laat de broodjes bakken voordat je beneden komt en schuift daarna meteen aan om samen te eten. Alles is strak uitgelijnd, nergens standaard, alles klopt. Dit is een huis voor mensen die oog hebben voor detail.
De leefverdieping voelt ruim en huiselijk tegelijk. Je kunt hier samen zijn zonder elkaar steeds te kruisen. Het kookeiland vormt het middelpunt, de eettafel sluit er logisch op aan en de voorkamer is in verbinding en toch ook niet. Als je binnenkomt begrijp je wat we bedoelen. Op de eerste verdieping herhaalt dat gevoel zich. Een fijne zitkamer waar kinderen kunnen spelen, waar je een boek leest of even tv kijkt. Je zit hier trouwens heerlijk in het zonnetje. Ook hier zijn de ruimtes multifunctioneel en flexibel. Er is zelfs een aansluiting voor een wastafel, mocht je hier ooit een pantry willen creëren.
De woning telt vier volwaardige slaapkamers, allemaal ruim en licht. De master bedroom is een droom met een grote inloopkast. De badkamer is fantastisch, chique en warm. Groot genoeg om met het hele gezin in bad te gaan of samen te douchen. Luxe materialen, slimme indeling en comfort op hoog niveau.
En dan de duurzaamheid. Energielabel A++++. Een warmtepomp, zonnepanelen, vloerverwarming en vloerkoeling. De temperatuur is altijd prettig, zomer en winter. Er wordt zoveel energie opgewekt dat zelfs het opladen van je elektrische auto in de parkeergarage onder het gebouw niets kost. Duurzaam wonen zonder concessies. Toekomstgericht, comfortabel en stijlvol.
De omgeving
De Laan van Moskou ligt in een bijzonder deel van Leidsche Rijn Centrum. De architectuur is open en ruimtelijk. De Laan van Moskou voelt weids en licht met uitzicht op het architectonisch hoogstandje Bellevue, met meer lucht en groen dan je vaak in de stad vindt. Tegelijk is het project kleinschalig. Je kent elkaar. Je ziet elkaar. Dat maakt het hier prettig wonen. Kinderen spelen veilig in de gezamenlijke binnentuin, buren houden een oogje in het zeil en maken even een praatje. Je kijkt niet bij elkaar naar binnen, maar je hebt wel wat aan elkaar.
Alles ligt op loopafstand. Buiten bij de Sluis is een vaste plek voor koffie of een borrel in de zon, met uitzicht op stadsstrand Soia. Het Berlijnplein is dichtbij en bruist. RAUM is een ontmoetingsplek waar creativiteit, horeca en spelen samenkomen. Er is een bioscoop, er zijn restaurants, terrassen en plekken om te blijven hangen. Leidsche Rijn Centrum voelt als een stad op zichzelf, met alles wat je ook in het oude centrum vindt. Van 30ML tot Anna’s Pancakes, van Rituals tot H&M, van fine dining bij Roemer tot een biertje bij Stadsbrouwerij Roodnoot.
Scholen en kindcentra liggen om de hoek. KBS Onder de Bogen met tweetalig onderwijs, kindcentrum Leeuwensteyn, sportvoorzieningen en speelplekken. En wil je de oude binnenstad in, dan fiets je via de Gele Brug in dertien minuten naar hartje Utrecht.
De huidige bewoners woonden eerder midden in de stad. Ze wilden niet naar een buitenwijk. Maar met een kindje kwam een andere wens. Meer ruimte, meer rust, meer veiligheid, zonder het stadsgevoel kwijt te raken. Hier vonden ze precies dat. Het beste van twee werelden. Stedelijk leven, maar dan met comfort, groen, duurzaamheid en een fijne community.
Indeling
Begane grond
Je komt binnen in een ruime hal met toilet en plek voor de kinderwagen en garderobe. Vanuit hier loop je de indrukwekkende voorkamer in met een plafondhoogte van 4,76 meter en ramen tot aan het plafond. Deze ruimte staat in verbinding met de iets hoger gelegen leefkeuken. De keuken is op maat gemaakt en biedt ruimte voor een grote eettafel. Onder de trap bevindt zich een royale bergkast. Vanuit de keuken is er toegang tot de patio en de gezamenlijke binnentuin.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime woonkamer met plek voor een zithoek en speelhoek. Een fijne leefruimte waar iedereen zijn eigen plek vindt.
Tweede verdieping
Overloop met grote bergkast. De badkamer is royaal en modern uitgevoerd met ligbad, dubbele douche en dubbele wastafel. Op deze verdieping zijn twee ruime slaapkamers, perfect als kinder, werk of logeerkamer.
Derde verdieping
Overloop en technische ruimte. Aan de voorzijde de master bedroom met inbouwkast. Aan de achterzijde een ruime kamer die nu als mancave wordt gebruikt, maar ook perfect is als extra slaapkamer. Er is hier een aansluiting voor warmwater. Je kunt dus eenvoudig een tweede badkamer realiseren.
In de onderbouw bevindt zich de parkeergarage met een eigen parkeerplaats en een ruime berging. Ook is er plek om een bakfiets veilig te stallen.
De pluspunten van de woning
+ De indrukwekkende hoogte van bijna vijf meter in de voorkamer met ramen tot aan het plafond
+ Volledig duurzaam wonen met energielabel A++++ en eigen energieopwekking
+ Luxe maatwerkkeuken met slimme, moderne apparatuur
+ Vier ruime slaapkamers waaronder een master bedroom met inloopkast
+ Een fijne community op een centrale locatie bij Leidsche Rijn Centrum en dichtbij de binnenstad
Wat de verkopers je willen vertellen
Wat is jouw favoriete winkel in de wijk?
Als je op zoek bent naar iets leuks voor in huis of een cadeautje is de pop-up Gaard dé winkel.
Wat is jouw favoriete plek in de wijk?
Buiten bij de Sluis, en dan specifiek de lekkere lounge bij de open haard. Altijd gezellig, de woonkamer van de buurt.
Wat is het best bewaarde geheim uit jouw buurt?
Dat dit gedeelte van Leidsche Rijn wel echt de oversteek waard is ;-) Als je wat meer ruimte wilt, het stadse gevoel nog wilt hebben, maar toch ook aan de drukte wilt kunnen ontsnappen, is dit gedeelte van Utrecht echt de moeite waard. Binnen een kwartier sta je weer in het centrum van Utrecht, maar misschien kom je er ook wel achter dat Leidsche Rijn zelf zo gek nog niet is met Park Leeuwesteyn om de hoek, heel veel speeltuinen voor de kinderen, genoeg leuke winkels, restaurants en koffietentjes in de buurt en het Maximapark en de Haarrijnse Plas op 10 minuten fietsen.
Voor welk gebouw zou tijdens de avondwandeling echt even stil moeten staan?
Loop tijdens de avondwandeling eens de trappen op naar het schoolplein van Academie 10. Daar zijn verschillende kunstwerken te bewonderen.
Wat is jouw lievelingsplek in huis?
De badkamer is een hele fijne plek om tot rust te komen. Heerlijk badderen of uitgebreid douchen, met een muziekje op de achtergrond.
Wat is het Unique Sellingpoint van jouw huis?
Het is moeilijk om 1 ding op te noemen. Bij binnenkomst valt gelijk de hoogte op en geeft dat wel een wow-factor. Zelf hebben we het huis met veel oog voor detail vormgegeven, met de keuken en badkamer als echte eye-catchers. De duurzaamheid van het huis en het feit dat je nagenoeg geen bijkomende extra kosten hebt, is ook uniek.
Wat ga je het meeste missen?
Het comfortabele van het huis: het huis voelt als een warme deken, een cocon. Zodra je de deur achter je dicht trekt, hoor je niks meer van buiten. En hoe warm of koud het buiten ook is, de temperatuur is altijd stabiel. In de winter lekker warm en in de zomer lekker koel.
Hoe verwacht jij dat de wijk eruit ziet over 5 jaar?
Over 5 jaar verwacht ik dat de meeste bouwkranen wel verdwenen zijn uit de wijk, park Leeuwesteyn volgroeid is en een heerlijk stadspark is geworden met veel levendigheid. Ik verwacht ook dat Leidsche Rijn Centrum nog veel bekender en 'volwassener' is geworden, en dat mensen staan te springen om hier te wonen































































